Kurumsal

Eğitimler

(photo credits: The U.S. Army)

Eğitimlerle ilgili genel bilgiler

Seminer, eğitim, atölye çalışmaları (workshop) gibi şeyler benim gözümde kitabi bilgiden ötesidir. Çünkü her şey kitaplarda yazan bilgilerden ibaret olacaksa kimsenin bir yerden bir yere gidip birilerinden bir şeyler dinlemesine gerek yoktur.

Eğitim etkileşim demektir. İnsanlar öğrenmekte çok zorlanırlar çünkü herkesin aklında yanlış öğrenilmiş bir sürü şey vardır ve bunlar tesadüfen ortaya çıkar. Ortaya çıktıkları ana kadar da kişi bunları doğru kabul ettiğinden; yanlışın üzerine inşa etmeye çalıştığı doğrularla bir türlü bir yere varamaz. Bunun sonucu da kişinin ben bir şey beceremiyorum diyerek kendine olan güvenini kaybetmesidir.

O nedenle eğer araştırmak için pes etmez bir yapıya sahip değilseniz, bu kabiliyeti kazanana kadar olağanüstü yetenekli eğitimcilerle çalışmanızda fayda var.

Bilmek başka bir şey, öğretebilmek bambaşka bir şeydir. Dikkat ve sabır gerektirir, dahası, özel olmalıdır. Verdiğim eğitimlerin ortak noktası öğretimin olağanüstü bir anlatım kabiliyetiyle sağlanmasıdır.

 

Daha fazla bilgi için iletişime geçin. Alttaki formu kullanın.

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]